- Akademik
- Meslek Yüksekokulu
- Haberler
- Tarsus Kaymakamlığı tarafından planlanan ve paydaşı olduğumuz BİGD Projeleri için Üniversite koordinatörümüz Öğr. Gör. Şeyda ÇAVMAK , Tarsus Kaymakamlığına projelerimiz takdim eti.
Tarsus Kaymakamlığı tarafından planlanan ve paydaşı olduğumuz BİGD Projeleri için Üniversite koordinatörümüz Öğr. Gör. Şeyda ÇAVMAK , Tarsus Kaymakamlığına projelerimiz takdim eti.
![](/uploads/site/users-special/6c524f9d5d7027454a783c841250ba71/images/Tarsus%20%C4%B0l%C3%A7eler%20g%C3%BCven%20ve%20d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F%C3%BCm%20kopya.jpg)